divadlo - opera, balet, činohra


PodujatieNázovMestoZačiatok
Letmý snehDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 23.9.2017
Sexuálna perverzita v ChicaguMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 23.9.2017
TISODivadlo ArénaBratislava 23.9.2017
Bohyňa vo vaniDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 23.9.2017
Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 24.9.2017
Malý princDivadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25Bratislava 24.9.2017
Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 24.9.2017
VY KRÁSNE TATRY MALEBNÉDom kultúry, KozárovceKozárovce 24.9.2017
BajajaDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 24.9.2017
VY KRÁSNE TATRY MALEBNÉDom kultúry, KozárovceKozárovce 24.9.2017
Revízor / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 24.9.2017
Mandarínková izbaTEATRO WüstenrotBratislava 24.9.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVODK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 24.9.2017
Pyžamo pre šiestichDom odborov Strojár, MartinMartin 24.9.2017
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍKDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 24.9.2017
PUNK ROCKDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 25.9.2017
FÍHA tralala - ROKMsKS StropkovStropkov 25.9.2017
HORÚCA SPRCHADK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 25.9.2017
Karel Roden & Jana Krausová - O láskeMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 25.9.2017
Lesk a bieda kurtizánDivadlo ArénaBratislava 25.9.2017
Mafiánske historkyAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 25.9.2017
Stanislav Štepka: ZMIEŠANÁ ŠTVORHRARadošinské naivné divadlo, BratislavaBratislava 25.9.2017
HEREČKY (miluj blížneho svojho)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 25.9.2017
Tri Tvorivé Tvory (3T)Radisson Blu Carlton Hotel, BratislavaBratislava 25.9.2017
FÍHA tralala - ROKDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 26.9.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!MsKŠ, Zlaté MoravceZlaté Moravce 26.9.2017
Karel Roden & Jana Krausová - O láskeKino Hviezda, TrenčínTrenčín 26.9.2017
Na koho to slovo padneKino Žriedlo, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 26.9.2017
Richard III.Dom odborov ŽilinaŽilina 26.9.2017
BahamyDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 26.9.2017
MUŽI SA MINULI (Dáša, Rút & Sisa)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 26.9.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 27.9.2017
Audiencia / DJZ PrešovMalá scéna, PrešovPrešov 27.9.2017
Karel Roden & Jana Krausová - O láskeDom kultúry PrievidzaPrievidza 27.9.2017
KométaDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 27.9.2017
KRÁĽ - Bratislavské bábkové divadloMoyzesova sieň, Vajanského nábrežie 12, BratislavaBratislava 27.9.2017
NOVECENTO – LEGENDA O PIANISTOVILOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 27.9.2017
Pro tebe cokolivMsKS MichalovceMichalovce 27.9.2017
Radošinské naivné divadlo: To nemá chybuRadošinské naivné divadlo, BratislavaBratislava 27.9.2017
Kozmonauti (my bike is my life)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 27.9.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Aula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 28.9.2017
Karel Roden & Jana Krausová - O láskeDom odborov ŽilinaŽilina 28.9.2017
Pro tebe cokolivHistorická radnica, KošiceKošice 28.9.2017
RADOSTNÁ UDALOSŤDivadlo Ívery, Školská 14, BratislavaBratislava 28.9.2017
VZKRIESENIEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 28.9.2017
Modelky IIDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 28.9.2017
ODVRÁTENÁ STRANA MESIACADivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 28.9.2017
Dobrú, mami / DJZ PrešovMalá scéna, PrešovPrešov 29.9.2017
Ivan Vyrypajev: IlúzieDom umenia, PiešťanyPiešťany 29.9.2017
PERSONADivadlo Aréna - LOFTBratislava 29.9.2017
Pro tebe cokolivDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 29.9.2017
Rómeo a Júlia muzikálDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 29.9.2017
Sen noci svätojánskejDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 29.9.2017
Tri letušky v ParížiStredisko kultúry BNM, Vajnorská 21, BratislavaBratislava 29.9.2017
Zaseknutá bundička - Bratislavské bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 30.9.2017
Extasy ShowDivadlo ArénaBratislava 30.9.2017
Kontajner ParížDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 30.9.2017
Pro tebe cokolivDom kultúry, PopradPoprad 30.9.2017
Rómeo a Júlia muzikálDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 30.9.2017
Navždy alebo nikdyDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 30.9.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Aula Univerzity Konšt. Filozofa NitraNitra 1.10.2017
Zaseknutá bundička - Bratislavské bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 1.10.2017
Zaseknutá bundička - Bratislavské bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 1.10.2017
VY KRÁSNE TATRY MALEBNÉDom kultúry, KozárovceKozárovce 1.10.2017
Mandarínková izba v KursaloneKursalon, Trenčianske TepliceTrenčianske Teplice 1.10.2017
VY KRÁSNE TATRY MALEBNÉDom kultúry, KozárovceKozárovce 1.10.2017
Mafiánske historkyDom kultúry Pezinok – spoločenská sála, Holubyho42Pezinok 1.10.2017
FÍHA tralala - ROKKino Hviezda, TrnavaTrnava 2.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, ČadcaČadca 2.10.2017
Hľadá sa nový manželTEATRO WüstenrotBratislava 2.10.2017
Na koho to slovo padneAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 2.10.2017
NEZNESITEĽNE DLHÉ OBJATIANová synagóga, J. M. Hurbana 11, ŽilinaŽilina 2.10.2017
RODINNÝ PRIEVANMsKS MichalovceMichalovce 2.10.2017
Shirley ValentineLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 2.10.2017
ZAPLAVENIETicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 2.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Kino Strojár, MartinMartin 3.10.2017
BoybandDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 3.10.2017
Pred odchodom na odpočinokDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 3.10.2017
Katarína Castrovilli: Kabaret na jednu nocMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 3.10.2017
Raňajky u Jima MorrisonaDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 3.10.2017
RODINNÝ PRIEVANMestské divadlo, LevočaLevoča 4.10.2017
IDIOTDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 4.10.2017
LETNÁ NOCDK Ružinov - Malá sála, BratislavaBratislava 4.10.2017
RAJ ALEBO LÁSKA JE MO-DRINATicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 4.10.2017
Dobrodružstvá Dona DušanaDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 4.10.2017
Celkom vážneDivadlo Ívery, Školská 14, BratislavaBratislava 5.10.2017
LETNÁ NOCDK Ružinov - Malá sála, BratislavaBratislava 5.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom umenia, PiešťanyPiešťany 5.10.2017
Kozmonauti (my bike is my life)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 5.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry ŠamorínŠamorín 6.10.2017
Všetko najlepšie!DJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 6.10.2017
Sen noci svätojánskejHistorická radnica, KošiceKošice 6.10.2017
Sklenený zverinec / premiéraDivadlo ArénaBratislava 6.10.2017
SMITH & WESSONMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 6.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROMsKS KomárnoKomárno 6.10.2017
Šialené nožničkyTEATRO WüstenrotBratislava 6.10.2017
Katarína Castrovilli: DIALÓGY PENISOVMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 6.10.2017
Dúhové rozprávky - Bratislavské bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 7.10.2017
Met Live in HD / NormaDivadlo ArénaBratislava 7.10.2017
KONFETYMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 7.10.2017
Sen noci svätojánskejHistorická radnica, KošiceKošice 7.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 7.10.2017
HEREČKY (miluj blížneho svojho)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 7.10.2017
Dúhové rozprávky - Bratislavské bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 8.10.2017
DžungľaDivadlo LUDUS - Tower 115, Pribinova 25Bratislava 8.10.2017
Dúhové rozprávky - Bratislavské bábkové divadloDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 8.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom odborov ŽilinaŽilina 8.10.2017
Sen noci svätojánskejKino Scala, PrešovPrešov 8.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom odborov ŽilinaŽilina 8.10.2017
MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 8.10.2017
Nová scéničkaDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 9.10.2017
FÍHA tralala - ROKMsKS, Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad Váhom 9.10.2017
Ženba - DJZMalá scéna, PrešovPrešov 9.10.2017
Chlieb s maslomMestský Dom kultúry, Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 9.10.2017
Sklenený zverinecDivadlo ArénaBratislava 9.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry TrnavaTrnava 9.10.2017
Tri letušky v ParížiMestský dom kultúry, RevúcaRevúca 9.10.2017
HEREČKY (miluj blížneho svojho)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 9.10.2017
BajajaDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 10.10.2017
Shakespeare: Sonety 2016Divadlo SĽUK Rusovce, BratislavaBratislava 10.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Mestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 10.10.2017
BABY na palubeEmpírové divadlo, HlohovecHlohovec 10.10.2017
ELEKTRADivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 10.10.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVOAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 10.10.2017
Pro tebe cokolivTEATRO WüstenrotBratislava 10.10.2017
Radošinské naivné divadlo: To nemá chybuRadošinské naivné divadlo, BratislavaBratislava 10.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry ŠamorínŠamorín 10.10.2017
Venuša v kožuchuDivadlo ArénaBratislava 10.10.2017
MUŽI SA MINULI (Dáša, Rút & Sisa)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 10.10.2017
Shakespeare: Sonety 2016Divadlo SĽUK Rusovce, BratislavaBratislava 11.10.2017
Neskoro večerDK Zrkadlový Háj - Klub Za ZrkadlomBratislava 11.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry PrievidzaPrievidza 11.10.2017
FRIDA - Maľovať a milovaťTEATRO WüstenrotBratislava 11.10.2017
ILÚZIEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 11.10.2017
Láska na KrymeDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 11.10.2017
PODVOLENIEDivadlo ArénaBratislava 11.10.2017
Radošinské naivné divadlo: To nemá chybuRadošinské naivné divadlo, BratislavaBratislava 11.10.2017
Všetko o ženáchLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 11.10.2017
Kozmonauti (my bike is my life)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 11.10.2017
Neskoro večerDK Zrkadlový Háj - Klub Za ZrkadlomBratislava 11.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 12.10.2017
Írska kliatbaDom kultúry, SereďSereď 12.10.2017
KométaDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 12.10.2017
PolíciaDivadlo Ívery, Školská 14, BratislavaBratislava 12.10.2017
Pro tebe cokolivDom odborov ŽilinaŽilina 12.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROJazdiareň, Nové ZámkyNové Zámky 12.10.2017
Veselá vdovaDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 12.10.2017
Mark Ravenhill – Shopping and FuckingMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 12.10.2017
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍKDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 12.10.2017
JAŠEKTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 13.10.2017
Letmý snehDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 13.10.2017
Miloš Nikolič: KOVÁČIGaléria HniezdneHniezdne 13.10.2017
OpitíMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 13.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 13.10.2017
Starí majstri - Štúdio L+SHistorická radnica, KošiceKošice 13.10.2017
DIVNÁ DOBA, DIVNÁ LÁSKA, DIVNÉ ŽIVOTYDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 13.10.2017
Kam chodí Oscar Wilde na večeruDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 13.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Historická radnica, KošiceKošice 14.10.2017
Met Live in HD / Čarovná flautaDivadlo ArénaBratislava 14.10.2017
HOLUBYMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 14.10.2017
JAŠEKTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 14.10.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVODom kultúry SkalicaSkalica 14.10.2017
Rómeo a Júlia muzikálDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 14.10.2017
Sharon Stone Let Me Go (rýchlokurz ojebov)Divadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 14.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROMestské kultúrne stredisko, GalantaGalanta 14.10.2017
ODVRÁTENÁ STRANA MESIACADivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 14.10.2017
Osmijankove rozprávky o princeznáchDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 15.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, PopradPoprad 15.10.2017
POPOLUŠKADivadlo ArénaBratislava 15.10.2017
Osmijankove rozprávky o princeznáchDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 15.10.2017
DETSKÉ PREDSTAVENIE: Haló mimozemšťanLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 15.10.2017
Rómeo a Júlia muzikálDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 15.10.2017
A čo ja, láska?Ateliér Babylon, BratislavaBratislava 15.10.2017
Divadlo Járy Cimrmana – The Stand-in (Záskok)Historická radnica, KošiceKošice 15.10.2017
FLIGNY,KOKS A FACHMANIMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 15.10.2017
PodfukTEATRO WüstenrotBratislava 15.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry, HurbanovoHurbanovo 15.10.2017
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍKDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 15.10.2017
Eugen Onegin / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 16.10.2017
JAŠEKTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 16.10.2017
Komédia 3x2LOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 16.10.2017
Na koho to slovo padneMalá Športová hala, Stará ĽubovňaStará Ľubovňa 16.10.2017
Ráno poDivadlo Aréna - LOFTBratislava 16.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROŠportová hala Klokočina NitraNitra 16.10.2017
TESTOSTERÓNDom umenia, PiešťanyPiešťany 16.10.2017
Tichý domDivadlo Astorka /divadelný klub Trezor/ BratislavaBratislava 16.10.2017
Tichý domDivadlo Astorka /divadelný klub Trezor/ BratislavaBratislava 16.10.2017
ANNA FRANKOVÁMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 17.10.2017
ANNA FRANKOVÁMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 17.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!DK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 17.10.2017
Eugen Onegin / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 17.10.2017
3T v divadleMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 17.10.2017
CAVEMANTEATRO WüstenrotBratislava 17.10.2017
LETNÁ NOCDK Ružinov - Malá sála, BratislavaBratislava 17.10.2017
Pi čaj, miláčik!Divadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 17.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROHotel LEV, LeviceLevice 17.10.2017
SOCÍK, SLADKÝ SOCÍKDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 17.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Kino Mier, Považská BystricaPovažská Bystrica 18.10.2017
Audiencia / DJZ PrešovMalá scéna, PrešovPrešov 18.10.2017
NENÁVIDÍMTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 18.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry PrievidzaPrievidza 18.10.2017
VýročíLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 18.10.2017
BahamyDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 18.10.2017
ČerticaMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 18.10.2017
PUNK ROCKDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 19.10.2017
Dobrú, mami / DJZ PrešovMalá scéna, PrešovPrešov 19.10.2017
Odpískané / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 19.10.2017
HOLOHLAVÁ SPEVÁČKADivadlo Ívery, Školská 14, BratislavaBratislava 19.10.2017
LETNÁ NOCDK Ružinov - Malá sála, BratislavaBratislava 19.10.2017
Pyžamo pre šiestichMsKS KomárnoKomárno 19.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry PrievidzaPrievidza 19.10.2017
Túlavé srdceDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 19.10.2017
MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 19.10.2017
TRIEDNY NEPRIATEĽMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 20.10.2017
PUNK ROCKDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 20.10.2017
NEVYLIEČITEĽNÍKultúrny dom Krásno nad KysucouKrásno nad Kysucou 20.10.2017
BABY na palubeStaré divadlo Karola Spišáka v NitreNitra 20.10.2017
CIRKUS ŠARDAMTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 20.10.2017
Divadlo na Jezerce - ShylockHistorická radnica, KošiceKošice 20.10.2017
LETNÁ NOCDK Ružinov - Malá sála, BratislavaBratislava 20.10.2017
Na skle maľovanéDivadlo Tower Stage, BratislavaBratislava 20.10.2017
Opona horeKino Strojár, MartinMartin 20.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry, Rimavská SobotaRimavská Sobota 20.10.2017
SYLVIADivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 20.10.2017
Navždy alebo nikdyDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 20.10.2017
Pyžamo pre šiestichDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 20.10.2017
VyhadzovačiDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 20.10.2017
Na skle maľovanéDivadlo Tower Stage, BratislavaBratislava 21.10.2017
O psíčkovi a mačičkeDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 21.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!MsKS HumennéHumenné 21.10.2017
JAMA DERAVÁDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 21.10.2017
Na skle maľovanéDivadlo Tower Stage, BratislavaBratislava 21.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom kultúry, TornaľaTornaľa 21.10.2017
MUŽI SA MINULI (Dáša, Rút & Sisa)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 21.10.2017
SLOVAK GEISHA STORYDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 21.10.2017
O psíčkovi a mačičkeDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 22.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Kino Scala, PrešovPrešov 22.10.2017
O psíčkovi a mačičkeDom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 22.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 22.10.2017
ZBOHOMDivadlo Grand, KošiceKošice 22.10.2017
Opona horeDom kultúry Trenčianske StankovceTrenčianske Stankovce 22.10.2017
Revízor / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 22.10.2017
APROPOTEATRO WüstenrotBratislava 22.10.2017
Na skle maľovanéDivadlo Tower Stage, BratislavaBratislava 22.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROSTEEL ARÉNA KošiceKošice 22.10.2017
Bohyňa vo vaniNájomná jednotka 210, NitraNitra 23.10.2017
LORDITEATRO WüstenrotBratislava 23.10.2017
Opona horeDivadlo ArénaBratislava 23.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROŠportová hala, SninaSnina 23.10.2017
Starí majstri ,,Oude Meesters´´Dom umenia, PiešťanyPiešťany 23.10.2017
ZLATÁ BAŇA – divadelná komédiaDom odborov ŽilinaŽilina 23.10.2017
Modelky IIDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 23.10.2017
SPOVEDE VAGÍNMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 23.10.2017
Buwko & SniwkoMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 24.10.2017
Buwko & SniwkoMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 24.10.2017
HORÚCA SPRCHADK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 24.10.2017
Madame de PompadourDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 24.10.2017
SĽÚBILI SME SI LÁSKU alebo REVOLÚCIA V MANŽELSTVELOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 24.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROMestská športová hala MichalovceMichalovce 24.10.2017
Neskoro večerDK Zrkadlový Háj - Klub Za ZrkadlomBratislava 25.10.2017
Hukot vodyDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 25.10.2017
NOVECENTO – LEGENDA O PIANISTOVILOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 25.10.2017
PERSONADivadlo Aréna - LOFTBratislava 25.10.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERODom odborov Strojár, MartinMartin 25.10.2017
Zločin a trestMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 25.10.2017
Neskoro večerDK Zrkadlový Háj - Klub Za ZrkadlomBratislava 25.10.2017
Zločin a trestMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 26.10.2017
Elektrická bombaDivadlo Ívery, Školská 14, BratislavaBratislava 26.10.2017
LETNÁ NOCDK Ružinov - Malá sála, BratislavaBratislava 26.10.2017
MačkyDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 26.10.2017
Sexuálna perverzita v ChicaguMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 26.10.2017
ČAKANIE NA GOTTADivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 26.10.2017
BLÁZNOVE ZÁPISKYDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 26.10.2017
Extasy ShowDivadlo ArénaBratislava 27.10.2017
HANA (Hommage á Hegerová)Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 27.10.2017
KRÁĽ - Bratislavské bábkové divadloMoyzesova sieň, Vajanského nábrežie 12, BratislavaBratislava 27.10.2017
MačkyDivadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 27.10.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVOKaviareň Zora, ŠuranyŠurany 27.10.2017
PRÍPAD HAMLETTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 27.10.2017
English dvojka - nová krvDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 27.10.2017
Aladinová čarovná lampaDivadlo ArénaBratislava 28.10.2017
MYŠKA NIE JE LÍŠKADom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 28.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom odborov ŽilinaŽilina 28.10.2017
Domov Eros VieraTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 28.10.2017
KlamstvoDom kultúry, PopradPoprad 28.10.2017
Miláček AnnaTEATRO WüstenrotBratislava 28.10.2017
Richard III. + hosť: Serbian National TheatreDivadlo Tower Stage, BratislavaBratislava 28.10.2017
VZKRIESENIEMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 28.10.2017
Jeden za všetkých, všetci do neba!Divadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 28.10.2017
MYŠKA NIE JE LÍŠKADom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 29.10.2017
MYŠKA NIE JE LÍŠKADom detí, Škultétyho 5, BratislavaBratislava 29.10.2017
Obchod na korze / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 29.10.2017
Pi čaj, miláčik!Divadlo Nová scéna, BratislavaBratislava 29.10.2017
4 sestryStará tržnica, BratislavaBratislava 29.10.2017
A čo ja, láska?Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 29.10.2017
Cyrano, alebo Balábilé o NoseLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 29.10.2017
KlamstvoDom kultúry, PopradPoprad 29.10.2017
PRÍPAD HAMLETTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 29.10.2017
TISODivadlo ArénaBratislava 29.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, SereďSereď 30.10.2017
4 sestryStará tržnica, BratislavaBratislava 30.10.2017
DÉJÁ VUTicho a spol., Školská 14, BratislavaBratislava 30.10.2017
Divadelné predstavenie LORDICK Junior, LeviceLevice 30.10.2017
Írska kliatbaDivadlo ArénaBratislava 30.10.2017
Navždy alebo nikdyKino Hviezda, TrenčínTrenčín 30.10.2017
Pyžamo pre šiestichMestské divadlo ACTORES, RožňavaRožňava 30.10.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!CK Junior, LeviceLevice 31.10.2017
KométaDivadlo Astorka Korzo´90 (Nám.SNP 33), BratislavaBratislava 31.10.2017
KUMŠTLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 31.10.2017
Poprask na lagúneStará tržnica, BratislavaBratislava 31.10.2017
Sex pro pokročiléStará tržnica, BratislavaBratislava 1.11.2017
KlamstvoAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 2.11.2017
Vzhůru do divočiny!Stará tržnica, BratislavaBratislava 2.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom Kultúry HandlováHandlová 3.11.2017
O lásceStará tržnica, BratislavaBratislava 3.11.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVOKino Tatra, VrábleVráble 5.11.2017
FÍHA tralala - ROKDom kultúry Pezinok - Veľká sálaPezinok 6.11.2017
Chlieb s maslomDom odborov ŽilinaŽilina 6.11.2017
Pyžamo pre šiestichDom kultúry SkalicaSkalica 6.11.2017
RODINNÝ PRIEVANAteliér Babylon, BratislavaBratislava 6.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 7.11.2017
Tri letušky v ParížiInovatech, SládkovičovoSládkovičovo 7.11.2017
St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZEROMsKS Dunajská StredaDunajská Streda 8.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, BreznoBrezno 9.11.2017
Na skle maľovanéŠportová hala LeviceLevice 9.11.2017
Na skle maľovanéAréna PopradPoprad 11.11.2017
Shakespeare: Sonety 2016Divadlo SĽUK Rusovce, BratislavaBratislava 13.11.2017
Bohyňa vo vaniDom kultúry, SvitSvit 13.11.2017
MENONájomná jednotka 210, NitraNitra 13.11.2017
Tri letušky v ParížiMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 13.11.2017
Shakespeare: Sonety 2016Divadlo SĽUK Rusovce, BratislavaBratislava 14.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Kino Fontána, PiešťanyPiešťany 14.11.2017
Normenov svetDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 15.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, BytčaBytča 15.11.2017
Nikola Šuhaj / DJZ PrešovDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 15.11.2017
Na skle maľovanéMestská športová hala, Považská BystricaPovažská Bystrica 17.11.2017
Met Live in HD / Anjel skazyDivadlo ArénaBratislava 18.11.2017
Nikola Šuhaj / DJZ PrešovDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 18.11.2017
RODINNÝ PRIEVANDK J. F. Rimavského, HnúšťaHnúšťa 19.11.2017
SYLVIAHistorická radnica, KošiceKošice 19.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Kultúrny dom Ľ. Štúra, ModraModra 20.11.2017
Bohyňa vo vaniMsKŠ, Zlaté MoravceZlaté Moravce 20.11.2017
Pyžamo pre šiestichDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 20.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!DK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 22.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry Javorina, Stará TuráStará Turá 23.11.2017
Divadlo Bolka Polívky - Šašek a synKino Hviezda, TrenčínTrenčín 23.11.2017
Nikola Šuhaj / DJZ PrešovDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 24.11.2017
Divadlo Bolka Polívky - Šašek a synDom umenia, PiešťanyPiešťany 24.11.2017
Na koho to slovo padneDom kultúry, PopradPoprad 24.11.2017
Na skle maľovanéŠportová hala TrenčínTrenčín 24.11.2017
Radošinské naivné divadlo: Besame muchoKino Strojár, MartinMartin 24.11.2017
Radošinské naivné divadlo: Besame muchoDom odborov ŽilinaŽilina 25.11.2017
Na koho to slovo padneKino Scala, PrešovPrešov 25.11.2017
NEVYLIEČITEĽNÍKino Hviezda, TrnavaTrnava 25.11.2017
Radošinské naivné divadlo: Besame muchoDom odborov ŽilinaŽilina 25.11.2017
Radošinské naivné divadlo: Besame muchoDom odborov ŽilinaŽilina 26.11.2017
Na koho to slovo padneDivadlo Grand, KošiceKošice 26.11.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVOHistorická radnica, KošiceKošice 26.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry SenicaSenica 27.11.2017
Bohyňa vo vaniHistorická radnica, KošiceKošice 27.11.2017
Írska kliatbaDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 27.11.2017
Na koho to slovo padneKino Hviezda, TrenčínTrenčín 27.11.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVOKino Akropola, KremnicaKremnica 27.11.2017
Tri letušky v ParížiDom kultúry, BreznoBrezno 27.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Mestské kultúrne stredisko, GalantaGalanta 28.11.2017
HORÚCA SPRCHADom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 28.11.2017
Írska kliatbaKino Palace, Kúpele SliačSliač 28.11.2017
Mafiánske historkyMajestic Music Club, BratislavaBratislava 28.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!MsKS, Bánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou 29.11.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, PartizánskePartizánske 30.11.2017
Nikola Šuhaj / DJZ PrešovDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 30.11.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVODom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 30.11.2017
HORÚCA SPRCHADom kultúry, SereďSereď 3.12.2017
Labutie jazero - Royal Moscow BalletIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 4.12.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVODom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 4.12.2017
Pyžamo pre šiestichMestské kultúrne stredisko, GalantaGalanta 4.12.2017
Na skle maľovanéDom kultúry TrnavaTrnava 5.12.2017
Nový cirkus: YOUNÁKStará tržnica, Nám. SNP 25, BratislavaBratislava 5.12.2017
Nový cirkus: YOUNÁKStará tržnica, Nám. SNP 25, BratislavaBratislava 6.12.2017
HORÚCA SPRCHAAula SZU, Bernolakova 8, Banská BystricaBanská Bystrica 8.12.2017
POPOLUŠKA - čarovný muzikál na ľadeSTEEL ARÉNA KošiceKošice 9.12.2017
Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!Dom kultúry, KrompachyKrompachy 9.12.2017
POPOLUŠKA - čarovný muzikál na ľadeSTEEL ARÉNA KošiceKošice 9.12.2017
A čo ja, láska?Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 9.12.2017
Na skle maľovanéŠH Štiavničky, Banská BystricaBanská Bystrica 9.12.2017
OTVORENÉ MANŽELSTVONájomná jednotka 210, NitraNitra 10.12.2017
Ver(ej)ný milenecDom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 10.12.2017
Na skle maľovanéŠportová hala Klokočina NitraNitra 14.12.2017
LUSKÁČIK - ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLETIncheba - Expo Aréna, hala C, BratislavaBratislava 15.12.2017
HORÚCA SPRCHAMestský dom kultúry, ŠaľaŠaľa 17.12.2017
Na skle maľovanéDivadlo Grand, KošiceKošice 21.12.2017
Met Live in HD / ToscaDivadlo ArénaBratislava 27.1.2018
Met Live in HD / Nápoj láskyDivadlo ArénaBratislava 10.2.2018
Met Live in HD / BohémaDivadlo ArénaBratislava 24.2.2018
Met Live in HD / SemiramideDivadlo ArénaBratislava 10.3.2018
Muzikál BambuľkaAEGON aréna, BratislavaBratislava 16.3.2018
Muzikál BambuľkaAEGON aréna, BratislavaBratislava 17.3.2018
Muzikál BambuľkaAEGON aréna, BratislavaBratislava 17.3.2018
Muzikál BambuľkaAEGON aréna, BratislavaBratislava 18.3.2018
Muzikál BambuľkaAEGON aréna, BratislavaBratislava 18.3.2018
Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel RodenStaré divadlo Karola Spišáka v NitreNitra 26.3.2018
Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel RodenDom umenia, PiešťanyPiešťany 27.3.2018
Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel RodenSPSA EBG (bývalý Dom kultúry), Žiar nad HronomŽiar nad Hronom 29.3.2018
Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel RodenKino Strojár, MartinMartin 30.3.2018
Met Live in HD / Cosí fan tutteDivadlo ArénaBratislava 31.3.2018
MEt Live in HD / Luisa MillerDivadlo ArénaBratislava 14.4.2018
Met Live in HD / PopoluškaDivadlo ArénaBratislava 28.4.2018

Share

  • Mandarínková izba v Kursalone
  • Chlieb s maslom
  • Divadlo Járy Cimrmana – The Stand-in (Záskok)
  • SPOVEDE VAGÍN
  • Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!
  • Met Live in HD / Nápoj lásky
  • Opití
  • Sen noci svätojánskej
  • IDIOT
  • MENO
  • MUŽI SA MINULI (Dáša, Rút & Sisa)
  • KUMŠT
  • Divadlo na Jezerce - Shylock
  • Pred odchodom na odpočinok
  • DÉJÁ VU
  • Mark Ravenhill – Shopping and Fucking
  • St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO
  • Opona hore
  • Katarína Castrovilli: DIALÓGY PENISOV
  • APROPO
  • Muzikál Bambuľka
  • Írska kliatba
  • Ver(ej)ný milenec
  • Čertica
  • Komédia 3x2
  • Met Live in HD / Semiramide
  • Divadlo Bolka Polívky - Šašek a syn
  • St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO
  • LORDI
  • Celkom vážne
  • Starí majstri ,,Oude Meesters´´
  • HOLOHLAVÁ SPEVÁČKA
  • Tri Tvorivé Tvory (3T)
  • Pyžamo pre šiestich
  • Katarína Castrovilli: Kabaret na jednu noc
  • Bahamy
  • NEVYLIEČITEĽNÍ
  • Láska na Kryme
  • RADOSTNÁ UDALOSŤ
  • Šialené nožničky
  • St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO
  • Bajaja
  • SOCÍK, SLADKÝ SOCÍK
  • Ivan Vyrypajev: Ilúzie
  • VZKRIESENIE
  • HORÚCA SPRCHA
  • Na koho to slovo padne
  • Audiencia / DJZ Prešov
  • NEVYLIEČITEĽNÍ
  • PODVOLENIE
  • Labutie jazero - Royal Moscow Ballet
  • Eugen Onegin / DJZ Prešov
  • SĽÚBILI SME SI LÁSKU alebo REVOLÚCIA V MANŽELSTVE
  • Madame de Pompadour
  • Sex pro pokročilé
  • Radošinské naivné divadlo: Besame mucho
  • Klamstvo
  • FÍHA tralala - ROK
  • Miloš Nikolič: KOVÁČI
  • Jeden za všetkých, všetci do neba!
  • JAMA DERAVÁ
  • Normenov svet
  • Polícia
  • Všetko o ženách
  • Tichý dom
  • Met Live in HD / Čarovná flauta
  • ZAPLAVENIE
  • Pi čaj, miláčik!
  • Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!
  • HOLUBY
  • TISO
  • FRIDA - Maľovať a milovať
  • Mafiánske historky
  • FLIGNY,KOKS A FACHMANI
  • OTVORENÉ MANŽELSTVO
  • Boyband
  • OTVORENÉ MANŽELSTVO
  • Lesk a bieda kurtizán
  • NENÁVIDÍM
  • SMITH & WESSON
  • Starí majstri - Štúdio L+S
  • Na skle maľované
  • Ženba - DJZ
  • VY KRÁSNE TATRY MALEBNÉ
  • Aladinová čarovná lampa
  • Chlieb s maslom
  • Rómeo a Júlia muzikál
  • Extasy Show
  • RAJ ALEBO LÁSKA JE MO-DRINA
  • BABY na palube
  • Ráno po
  • POPOLUŠKA - čarovný muzikál na ľade
  • Obchod na korze / DJZ Prešov
  • PERSONA
  • RODINNÝ PRIEVAN
  • KRÁĽ - Bratislavské bábkové divadlo
  • Mandarínková izba
  • Kométa
  • FÍHA tralala - ROK
  • Opona hore
  • Na skle maľované
  • Odpískané / DJZ Prešov
  • NOVECENTO – LEGENDA O PIANISTOVI
  • Met Live in HD / Anjel skazy
  • Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel Roden
  • MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda)
  • ZLATÁ BAŇA – divadelná komédia
  • DIVNÁ DOBA, DIVNÁ LÁSKA, DIVNÉ ŽIVOTY
  • Divadelné predstavenie LORDI
  • NEZNESITEĽNE DLHÉ OBJATIA
  • PRÍPAD HAMLET
  • CAVEMAN
  • Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel Roden
  • Letmý sneh
  • St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO
  • Malý princ
  • Raňajky u Jima Morrisona
  • Na skle maľované
  • Radošinské naivné divadlo: To nemá chybu
  • Divadlo Bolka Polívky - Šašek a syn
  • Sklenený zverinec
  • LUSKÁČIK - ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET
  • HORÚCA SPRCHA
  • Pro tebe cokoliv
  • Zaseknutá bundička - Bratislavské bábkové divadlo
  • Neskoro večer
  • Elektrická bomba
  • Pro tebe cokoliv
  • SLOVAK GEISHA STORY
  • Met Live in HD / Popoluška
  • DETSKÉ PREDSTAVENIE: Haló mimozemšťan
  • Hľadá sa nový manžel
  • Podfuk
  • SYLVIA
  • Túlavé srdce
  • Modelky II
  • JAŠEK
  • POPOLUŠKA
  • Venuša v kožuchu
  • Richard III.
  • Kozmonauti (my bike is my life)
  • RODINNÝ PRIEVAN
  • Karel Roden & Jana Krausová - O láske
  • Shirley Valentine
  • Sharon Stone Let Me Go (rýchlokurz ojebov)
  • PUNK ROCK
  • CIRKUS ŠARDAM
  • Dobrodružstvá Dona Dušana
  • Karel Roden & Jana Krausová - O láske
  • Výročí
  • Richard III. + hosť: Serbian National Theatre
  • English dvojka - nová krv
  • Karel Roden & Jana Krausová - O láske
  • TESTOSTERÓN
  • Pyžamo pre šiestich
  • KONFETY
  • HEREČKY (miluj blížneho svojho)
  • Tri letušky v Paríži
  • LETNÁ NOC
  • Na skle maľované
  • Navždy alebo nikdy
  • Kam chodí Oscar Wilde na večeru
  • Poprask na lagúne
  • Bohyňa vo vani
  • O lásce
  • Cyrano, alebo Balábilé o Nose
  • A čo ja, láska?
  • HORÚCA SPRCHA
  • Na skle maľované
  • ZBOHOM
  • A čo ja, láska?
  • Nikola Šuhaj / DJZ Prešov
  • ILÚZIE
  • Dobrú, mami / DJZ Prešov
  • Kontajner Paríž
  • Studio Dva - Zdravý, Nemocný - Karel Roden
  • Shakespeare: Sonety 2016
  • Met Live in HD / Cosí fan tutte
  • ODVRÁTENÁ STRANA MESIACA
  • Veselá vdova
  • Vyhadzovači
  • Mafiánske historky
  • ELEKTRA
  • Bohyňa vo vani
  • Domov Eros Viera
  • Radošinské naivné divadlo: Besame mucho
  • 3T v divadle
  • Sexuálna perverzita v Chicagu
  • A čo ja, láska?
  • Na koho to slovo padne
  • Met Live in HD / Bohéma
  • Vzhůru do divočiny!
  • Safaládka a Špajdlička - Bratisl. bábkové divadlo
  • Mačky
  • 4 sestry
  • Džungľa
  • Zločin a trest
  • Na skle maľované
  • Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!
  • SYLVIA
  • HANA (Hommage á Hegerová)
  • Navždy alebo nikdy
  • St. Petersburg Balet - LABUTIE JAZERO