divadlo - opera, balet, činohra


PodujatieNázovMestoZačiatok
KOMÉDIA OMYLOV - LSS 2020Bratislavský hrad - LSSBratislava 8.8.2020
KOMÉDIA OMYLOV - LSS 2020Bratislavský hrad - LSSBratislava 9.8.2020
KOMÉDIA OMYLOV - LSS 2020Bratislavský hrad - LSSBratislava 10.8.2020
MUTANTI (posledný valčík v hoteli Kriváň)Nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 11.8.2020
KOMÉDIA OMYLOV - LSS 2020Bratislavský hrad - LSSBratislava 11.8.2020
Tri a pol ženy, Divadlo La KomikaNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 12.8.2020
KOMÉDIA OMYLOV - LSS 2020Bratislavský hrad - LSSBratislava 12.8.2020
Miro Jaroš-Amfik Tour 2020-Na tom našom dvoreAmfiteáter PezinokPezinok 13.8.2020
Opice z našej police Istropolis, Škultétyho 5, záhrada vedľa divadlaBratislava 13.8.2020
Miro Jaroš-Amfik Tour 2020-Na tom našom dvoreAmfiteáter Nové ZámkyNové Zámky 14.8.2020
MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda)Nádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 18.8.2020
Je úchvatná, Dobřichovická divadelní společnostNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 19.8.2020
Miro Jaroš-Amfik Tour 2020-Na tom našom dvoreAmfiteáter TlmačeTlmače 20.8.2020
O tučniakovi / Hosťovanie: Miriam Ryšavá/ Istropolis, Škultétyho 5, záhrada vedľa divadlaBratislava 20.8.2020
Modelky IINádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 20.8.2020
Miro Jaroš-Amfik Tour 2020-Na tom našom dvoreAmfiteáter MartinMartin 21.8.2020
Miro Jaroš-Amfik Tour 2020-Na tom našom dvoreAmfiteáter PrešovPrešov 22.8.2020
ÚPRIMNEKultúrny dom, BoldogBoldog 22.8.2020
RITALOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 25.8.2020
ODVRÁTENÁ STRANA MESIACANádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 25.8.2020
Hra o (ci)trónyLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 26.8.2020
Miro Jaroš-Amfik Tour 2020-Na tom našom dvoreAmfiteáter TrnavaTrnava 27.8.2020
Pipi Dlhá Pančucha, /Hosťovanie: Divadlo PIKI/ Istropolis, Škultétyho 5, záhrada vedľa divadlaBratislava 27.8.2020
Tri a pol chlapaNádvorie Zichyho paláca, Ventúrska 9, BratislavaBratislava 27.8.2020
HORÚCE LETO 68 (ako sme utekali)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 2.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kino MOSKVA, MartinMartin 3.9.2020
HEREČKY (miluj blížneho svojho)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 3.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry VrbovéVrbové 4.9.2020
Medovníkový domček / DJZ PrešovDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 6.9.2020
Rómeo+JúliaDivadelná sála IUVENTA, BratislavaBratislava 6.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kino Hviezda, TrnavaTrnava 7.9.2020
KvartetoMestské divadlo ACTORES, RožňavaRožňava 7.9.2020
ZOZNAMKA alebo Prečo ešte nemám svojho MilanaLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 7.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry A. Hlinku, RužomberokRužomberok 8.9.2020
Zbabraná hra / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 8.9.2020
Grécke tragédieMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 8.9.2020
Rómeo+JúliaKino Hviezda, TrenčínTrenčín 8.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kultúrny dom, NemšováNemšová 9.9.2020
Všetko o ženáchLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 9.9.2020
Spievankovo a zázračný pokladDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 10.9.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiMsKS, Bánovce nad BebravouBánovce nad Bebravou 10.9.2020
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckoviArt point / kino Baník, PrievidzaPrievidza 10.9.2020
VODA A KRV NAD VODOUDom odborov ŽilinaŽilina 10.9.2020
Spievankovo a zázračný pokladDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 11.9.2020
Sugar / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 11.9.2020
Triky, fet a makačiMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 11.9.2020
VODA A KRV NAD VODOUDom odborov ŽilinaŽilina 11.9.2020
DEŇ, KEĎ SME BOLI MAJSTRI SVETA čiže Slovenskóóó!Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 11.9.2020
English dvojka - nová krvDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 11.9.2020
Kotleba, Slanický ostrov divadlaKatolícka Jednota Slovenska, NámestovoNámestovo 11.9.2020
ONLINEDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 12.9.2020
Tiso, Divado ArénaOravská galéria - Slanický ostrov umeniaNámestovo 12.9.2020
Neznášam Ťa!Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 12.9.2020
Sprostitútky (Slovak Geisha Story)Divadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 12.9.2020
DETSKÉ PREDSTAVENIE: Magický dom madam DraganyLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 13.9.2020
RND - Mužské oddelenieHistorická radnica, KošiceKošice 14.9.2020
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckoviDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 14.9.2020
BankáriDivadlo ArénaBratislava 14.9.2020
Peer GyntMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 14.9.2020
RND - Mužské oddelenieHistorická radnica, KošiceKošice 14.9.2020
TAXI BRATISLAVA (tekutá realita)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 14.9.2020
Odchody vlakovDom kultúry, SvitSvit 15.9.2020
Rómeo+JúliaDom kultúry, SmižanySmižany 15.9.2020
MUTANTI (posledný valčík v hoteli Kriváň)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 15.9.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiKino Žriedlo, Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele 16.9.2020
HEY! SlováciŠtúdio Mestského Divadla ŽilinaŽilina 16.9.2020
Írska kliatbaDivadlo ArénaBratislava 16.9.2020
Komédia 3x2LOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 16.9.2020
LEN SI POSPI MILÁČIKDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 16.9.2020
Odchody vlakovPKO Čierny orol, PrešovPrešov 16.9.2020
ŠepotyMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 16.9.2020
MILUJEM SVOJ MOBIL (americká jazda)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 16.9.2020
Rómeo+JúliaDom Kultúry, PopradPoprad 17.9.2020
Deň, keď som ja už viac nebol jaMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 17.9.2020
LEN SI POSPI MILÁČIKDom umenia, PiešťanyPiešťany 17.9.2020
Odchody vlakovMsKS TrebišovTrebišov 17.9.2020
Prefíkaná vdovaMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 17.9.2020
BahamyDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 17.9.2020
MUŽI SA MINULI (Dáša, Rút & Sisa)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 17.9.2020
Sugar / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 18.9.2020
CLOSER (Na dotyk)Divadlo ArénaBratislava 18.9.2020
Drobečky z perníkuTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 18.9.2020
Odchody vlakovHistorická radnica, KošiceKošice 18.9.2020
Žltá čiaraMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 18.9.2020
Jeden za všetkých, všetci do neba!Divadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 18.9.2020
A JE TU ZASMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 19.9.2020
Odchody vlakovMestské divadlo ACTORES, RožňavaRožňava 19.9.2020
Sklenený zverinecDivadlo ArénaBratislava 19.9.2020
Tri a pol chlapaDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 19.9.2020
Ujo VankúšikDivadlo Aréna - LOFTBratislava 20.9.2020
POSLEDNÍ HRDINOVIADivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 20.9.2020
KvartetoKultúrne centrum, Hurbanovo nám. 19/41, BojniceBojnice 21.9.2020
Josef ŠvejkDivadlo ArénaBratislava 21.9.2020
Kabaret humoru - Štvrtá tretinaLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 21.9.2020
Mandarínková izbaTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 21.9.2020
Tri letušky v ParížiDom odborov ŽilinaŽilina 21.9.2020
ODVRÁTENÁ STRANA MESIACADivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 21.9.2020
Spievankovo a zázračný pokladDom kultúry Pezinok - Veľká sálaPezinok 22.9.2020
Misery / DJZ PrešovMalá scéna, PrešovPrešov 22.9.2020
Scény z manželského životaTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 22.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 23.9.2020
Zbabraná hra / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 23.9.2020
Masaryk/ŠtefánikDivadlo ArénaBratislava 23.9.2020
Prachy!Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 23.9.2020
VODA A KRV NAD VODOUDivadlo Grand, KošiceKošice 23.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kultúrne centrum, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 24.9.2020
Divadelná komédia MILENECSOŠ Automobilová, KošiceKošice 24.9.2020
Ťapákovci / DJZ PrešovDJZ Prešov, Hist. budovaPrešov 24.9.2020
NEZNESITEĽNE DLHÉ OBJATIAMestské divadlo Žilina - ŠtúdioŽilina 24.9.2020
VODA A KRV NAD VODOUDivadlo Grand, KošiceKošice 24.9.2020
Kam chodí Oscar Wilde na večeruDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 24.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 25.9.2020
Divadelná komédia MILENECSOŠ Automobilová, KošiceKošice 25.9.2020
Carlo Goldoni: Škriepky v ChiozzeMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 25.9.2020
Neznášam Ťa!Mestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 25.9.2020
PI ČAJ, MILÁČIKDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 25.9.2020
Venuša v kožuchuDivadlo ArénaBratislava 25.9.2020
Bohyňa vo vaniDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 25.9.2020
HOLUBYMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 26.9.2020
SylviaTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 26.9.2020
MatrixDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 26.9.2020
Zvieratka na letiskuDivadlo ArénaBratislava 27.9.2020
RND - Mužské oddelenieDom kultúry TrnavaTrnava 27.9.2020
NIKOLA ŠUHAJ - I. derniéraDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 27.9.2020
Alan Ayckbourn: Predstavím ťa oteckoviAula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 27.9.2020
RND - Mužské oddelenieDom kultúry TrnavaTrnava 27.9.2020
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PESDivadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 27.9.2020
HolokaustDivadlo ArénaBratislava 28.9.2020
Lord Norton a Sluha James (Po dvadsiatich rokoch)Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 28.9.2020
Odchody vlakovDom kultúry SkalicaSkalica 28.9.2020
Peer GyntMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 28.9.2020
ŠvábyLOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 28.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Pezinok - Veľká sálaPezinok 29.9.2020
BIBLIADivadlo ArénaBratislava 29.9.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 29.9.2020
Odchody vlakovDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 29.9.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry, BytčaBytča 30.9.2020
Spievankovo a zázračný pokladDom odborov ŽilinaŽilina 30.9.2020
NOVECENTO – LEGENDA O PIANISTOVILOĎ - Divadlo v podpalubí, BratislavaBratislava 30.9.2020
Odchody vlakovKultúrny dom Veľký KrtíšVeľký Krtíš 30.9.2020
PANIKÁRI - chlapská odpoveď na KlimaktériumDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 30.9.2020
Vedľajšie účinkyMestské divadlo Žilina - Veľká sálaŽilina 30.9.2020
HEREČKY (miluj blížneho svojho)Divadlo GUnaGU, Františkánske nám. 7, BratislavaBratislava 30.9.2020
Tri a pol ženyDivadlo LA KOMIKA, Michalská 5, BratislavaBratislava 30.9.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 1.10.2020
SylviaDom odborov ŽilinaŽilina 1.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Mestské kultúrne stredisko KežmarokKežmarok 2.10.2020
Carlo Goldoni: Škriepky v ChiozzeMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 2.10.2020
HORÚCA SPRCHADK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 2.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry, SvitSvit 3.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Stará ĽubovňaStará Ľubovňa 3.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry, KrompachyKrompachy 4.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 5.10.2020
KlamstvoDom kultúry, SereďSereď 5.10.2020
LORD NORTON A SLUHA JAMES na zámkuŠimák Zámok Pezinok, PezinokPezinok 5.10.2020
PodfukTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 5.10.2020
CO TAKHLE KE ZPOVĚDI...TEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 6.10.2020
Mafiánske historky 2 - Csabova pomstaDom kultúry PrievidzaPrievidza 6.10.2020
ŤapákovciDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 6.10.2020
ŠepotyMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 7.10.2020
VTÁK - Mike BARTLETT - divadelná komédiaDom kultúry Ružinov, BratislavaBratislava 7.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kino Hviezda, TrenčínTrenčín 8.10.2020
Nový bytMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 8.10.2020
Rómeo+JúliaDom odborov Strojár, MartinMartin 8.10.2020
NIKOLA ŠUHAJ - II. derniéraDJZ Prešov, Veľká scénaPrešov 9.10.2020
Grécke tragédieMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 9.10.2020
Odchody vlakovDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 9.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom Matice Slovenskej, KomárnoKomárno 10.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry ŠamorínŠamorín 10.10.2020
HORÚCA SPRCHAKultúrne centrum, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 10.10.2020
Prikovaný PrometheusMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 10.10.2020
SylviaDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 11.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kino Hviezda, TrnavaTrnava 12.10.2020
A čo ja, láska?Dom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 12.10.2020
Čachtická paniDom kultúry TrnavaTrnava 12.10.2020
POSLEDNÍ HRDINOVIADom odborov ŽilinaŽilina 12.10.2020
Starí majstriKino Hviezda, TrenčínTrenčín 12.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry SenicaSenica 13.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry, ČadcaČadca 14.10.2020
Čudné popoludnie Dr. Zvonka BurkehoDivadlo Andreja Bagara, NitraNitra 14.10.2020
Už Ti nikdy nenaletímDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 15.10.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 15.10.2020
VODA A KRV NAD VODOUŠH Štiavničky, Banská BystricaBanská Bystrica 15.10.2020
MANDRAGORARadošinské naivné divadlo, BratislavaBratislava 16.10.2020
VODA A KRV NAD VODOUŠH Štiavničky, Banská BystricaBanská Bystrica 16.10.2020
RND - Mužské oddelenieAula Beliana UMB, Banská BystricaBanská Bystrica 16.10.2020
RND - Mužské oddelenieDom kultúry, BreznoBrezno 17.10.2020
Peter Pan - muzikál pre detiDom kultúry PrievidzaPrievidza 18.10.2020
A čo ja, láska?Dom kultúry CíferCífer 18.10.2020
Čachtická paniSpoločenský pavilón, KošiceKošice 19.10.2020
LORDIKino Hviezda, TrenčínTrenčín 19.10.2020
Pyžamo pre šiestichDom kultúry PrievidzaPrievidza 19.10.2020
Šialené nožničkyTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 19.10.2020
ZLATÁ BAŇA – divadelná komédiaAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 19.10.2020
MilenecTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 20.10.2020
PANIKÁRI - chlapská odpoveď na KlimaktériumDK Ružinov - Veľká sála, BratislavaBratislava 20.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom Kultúry ŽP, PodbrezováPodbrezová 21.10.2020
Tri tvorivé tvory - 3 TDom kultúry Vetvár, Podunajské BiskupiceBratislava 2 - Podunajské Biskupice 21.10.2020
Spievankovo a zázračný pokladMsKS MichalovceMichalovce 23.10.2020
RevueMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 23.10.2020
VODA A KRV NAD VODOUDom kultúry Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš 23.10.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiKino Scala, PrešovPrešov 24.10.2020
RevueMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 24.10.2020
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiHistorická radnica, KošiceKošice 25.10.2020
Čachtická paniAréna PopradPoprad 26.10.2020
LORDITEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 26.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!CK Junior, LeviceLevice 27.10.2020
Július Barč-Ivan: Mastný hrniecAula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 27.10.2020
CAVEMANTEATRO WüstenrotBratislava 27.10.2020
OTVORENÉ MANŽELSTVOKino Hviezda, TrenčínTrenčín 27.10.2020
Už Ti nikdy nenaletímDom umenia, PiešťanyPiešťany 27.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom umenia, PiešťanyPiešťany 28.10.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Aula SZU, Banská BystricaBanská Bystrica 29.10.2020
ŤapákovciKino Hviezda, TrnavaTrnava 29.10.2020
FRIDA - Maľovať a milovaťTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 29.10.2020
Pyžamo pre šiestichHistorická radnica, KošiceKošice 2.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry PrievidzaPrievidza 3.11.2020
Rómeo+JúliaŠportová hala LeviceLevice 3.11.2020
Mafiánske historky 2 - Csabova pomstaDom kultúry, Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 5.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!SOŠ Automobilová, KošiceKošice 6.11.2020
MilenecDom umenia, PiešťanyPiešťany 6.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Kino Scala, PrešovPrešov 7.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry SvidníkSvidník 7.11.2020
Drahá legraceTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 7.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom Kultúry, PopradPoprad 8.11.2020
Bosé nohy v parkuDom kultúry, Dubnica nad VáhomDubnica nad Váhom 8.11.2020
Bosé nohy v parkuDom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 9.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 10.11.2020
Kabaret na jednu noc („Just a gigolo“)Medzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 10.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Klub Nájomná jednotka 210, NitraNitra 11.11.2020
Kabaret na jednu noc („Just a gigolo“)Medzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 13.11.2020
Peter Pan - muzikál pre detiDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 14.11.2020
Už Ti nikdy nenaletímTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 14.11.2020
MILENEC na zámkuŠimák Zámok Pezinok, PezinokPezinok 15.11.2020
Mandarinková izba na zámkuŠimák Zámok Pezinok, PezinokPezinok 16.11.2020
Odchody vlakovRobotnícky dom, Banská BystricaBanská Bystrica 19.11.2020
Čudné popoludnie Dr. Zvonka BurkehoKino Scala, PrešovPrešov 21.11.2020
SylviaTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 22.11.2020
Pyžamo pre šiestichDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 23.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry, BreznoBrezno 24.11.2020
Když se zhasneTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 24.11.2020
PANIKÁRI - chlapská odpoveď na KlimaktériumDom odborov ŽilinaŽilina 24.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Dúbravka, BratislavaBratislava 25.11.2020
Mafiánske historky 2 - Csabova pomstaKino Hviezda, TrenčínTrenčín 25.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!DK J. F. Rimavského, HnúšťaHnúšťa 27.11.2020
Chlieb s maslomKlub Nájomná jednotka 210, NitraNitra 27.11.2020
Kráľ UbuMedzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 27.11.2020
VODA A KRV NAD VODOUAréna PopradPoprad 27.11.2020
V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKUTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 28.11.2020
Chlieb s maslomKultúrne centrum, Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica 28.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom odborov ŽilinaŽilina 29.11.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom odborov ŽilinaŽilina 29.11.2020
FRIDA - Maľovať a milovaťTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 29.11.2020
A čo ja, láska?Dom kultúry, BreznoBrezno 29.11.2020
VODA A KRV NAD VODOUMestská športová hala MichalovceMichalovce 29.11.2020
LORDITEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 30.11.2020
Mafiánske historkyDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 30.11.2020
PERINBABAKino Scala, PrešovPrešov 6.12.2020
KvartetoKino Hviezda, TrenčínTrenčín 7.12.2020
Mafiánske historky 2 - Csabova pomstaHistorická radnica, KošiceKošice 7.12.2020
Umenie vraždyMestské kultúrne stredisko, GalantaGalanta 7.12.2020
Mafiánske historky 2 - Csabova pomstaKino Scala, PrešovPrešov 8.12.2020
LORDIDom kultúry TrnavaTrnava 14.12.2020
PODFUK na zámkuŠimák Zámok Pezinok, PezinokPezinok 14.12.2020
Umenie vraždyDK Zrkadlový háj, BratislavaBratislava 14.12.2020
Giuseppe Verdi: RIGOLETTODom armády, TrenčínTrenčín 16.12.2020
MilenecTEATRO Wüstenrot, BratislavaBratislava 17.12.2020
Ojeb (Alebo ako W. Houston a Madonna...Medzinárodné divadlo Meteorit, BratislavaBratislava 17.12.2020
Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!Dom kultúry Podborová, ZvolenZvolen 18.12.2020
OTVORENÉ MANŽELSTVOHistorická radnica, KošiceKošice 11.1.2021
N. V. Gogoľ: ŽenbaDom kultúry TrnavaTrnava 18.1.2021
N. V. Gogoľ: ŽenbaDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 6.2.2021
Július Barč-Ivan: Mastný hrniecDom kultúry TrnavaTrnava 15.3.2021
Július Barč-Ivan: Mastný hrniecDom kultúry, Nové ZámkyNové Zámky 18.3.2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERODom kultúry TrnavaTrnava 14.4.2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERODom umenia, PiešťanyPiešťany 15.4.2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZEROIstropolis - Veľká sála, BratislavaBratislava 17.4.2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZERODom odborov ŽilinaŽilina 18.4.2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZEROAréna PopradPoprad 20.4.2021
MOSCOW STATE BALLET: LABUTIE JAZEROSpoločenský pavilón, KošiceKošice 21.4.2021
KLIMAKTÉRIUM... a čo? - komédia s pesničkamiDom kultúry TrnavaTrnava 29.4.2021
PANIKÁRI - chlapská odpoveď na KlimaktériumDom kultúry TrnavaTrnava 27.5.2021

Share